img

Wesele i nocleg w hotelu - wygodnie i wszystko na miejscu

Samodzielna organizacja ślubu i przyjęcia weselnego to dla niektórych prawdziwa droga przez mękę. Jest tyle rzeczy, które trzeba załatwić. Tyle kwestii pozostaje do przemyślenia. O tyle szczegółów należy zadbać. Na samą myśl o tym ogarnia nas strach. Kiedyś samodzielne organizowanie wesela było na porządku dziennym. Dziś sytuacja wygląda nieco inaczej. Wystarczy wspomnieć, że powstał zawód koordynatora weselnego, który zajmuje się wszystkimi kwestiami związanymi z urządzaniem wesela. Bardzo pomocne okazują się również hotele zapewniające przyszłym Nowożeńcom kompleksową obsługę. To ogromne ułatwienie dla Młodych i zdjęcie z ich barków wielu zadań.

Zmiana podejścia do organizacji wesela

Większość par ma zupełnie inne podejście do uroczystości weselnych, niż mieli ich rodzice i dziadkowie. Wesele ma być radosnym wydarzeniem, a nie zobowiązaniem wobec gości, rodziny, przyjaciół czy znajomych. Młodzi pragną przeżyć ten dzień w spokoju i radości. Nie chcą, aby poprzedzały go żmudne, pełne nerwowych sytuacji przygotowania. Dlatego z ulgą przyjmują pomoc różnych firm z branży usługowej. Kompleksowość usług i koncentracja ich w jednym miejscu jest dla nich wybawieniem. Stąd tak ogromna popularność wesel organizowanych w hotelach.

Wszystkie usługi w jednym pakiecie

Organizując przyjęcie weselne w hotelu możemy zapomnieć o obowiązkach takich, jak dekoracja sali weselnej, wypożyczenie krzeseł, zastawy stołowej, obrusów czy pokrowców na krzesła. Jedzenie dla gości przygotuje hotelowa restauracja. Możemy mieć pewność, że wszystkie dania będą świeże i ciepłe. Obsługa gości również znajduje się w pakiecie usług. Co więcej, niektóre hotele zapewniają alkohol po cenach hurtowych. Rozliczają go potem według zużycia. To ogromna wygoda i oszczędność. Wybierając odpowiedni hotel nie musimy nawet troszczyć się o fotografa, orkiestrę weselną czy kamerzystę. W tej sytuacji wielu parom pozostaje jedynie wysłanie zaproszeń ślubnych.

Atrakcyjna oferta Hotelu Lenart

Wiele hoteli zlokalizowanych jest w niezwykle atrakcyjnych miejscach. Piękna okolica może stać się dodatkowym atutem przyjęcia weselnego. Tak jest w przypadku Hotelu Lenart położonego w malowniczej Wieliczce koło Krakowa. Obiekt ten dodatkowo charakteryzuje najwyższa jakość obsługi. Niewątpliwym plusem Hotelu Lenart są wyjątkowe apartamenty dla nowożeńców. Dostępne w różnych stylach i fascynujące oryginalnym wystrojem wnętrz. Po długim, radosnym, ale i wyczerpującym dniu wesela pary mają możliwość wypoczynku i relaksu w idealnych warunkach i romantycznej atmosferze

Zobacz również