img

Najlepsze apartamenty dla nowożeńców

To już niedługo – wspaniały dzień, na który tyle czekaliście. Jednakże przygotowanie ślubu i wesela jest bardzo czasochłonne, nie wspominając już o samym przyjęciu, które jakkolwiek miłe i niezwykłe, to na pewno męczące. Dlatego parze młodej należy się komfortowy apartament, w którym odetchną po całonocnej zabawie.

Hotele o podwyższonym standardzie oferują z reguły wybór kilku apartamentów w różnym stylu tak, aby młoda para mogła wybrać to, co najbardziej im pasuje. Na przykładzie krakowskiego Hotelu Lenart opisujemy kilka wyjątkowych apartamentów dla nowożeńców.

Apartament czerwony

Składa się z kilku niezależnych pomieszczeń, w tym przepięknego ogrodu zimowego. Całość wykończa jest z przewagą koloru czerwonego. Jest to klimatyzowany apartament o podwyższonym standardzie z dźwiękochłonnymi oknami. Apartament posiada łazienkę przy sypialni wyposażoną w wygodną wannę z hydromasażem i kabinę prysznicową oraz drugie pomieszczenie z dodatkową toaletą. W czerwonym apartamencie znajdują się telewizory LCD 32” i 42’’ oraz sejf zamykany elektronicznie.

Biały apartament

To indywidualnie zaprojektowane, klimatyzowane pomieszczenie o najwyższym standardzie. Dopieszczony w każdym detalu, składający się z prywatnego salonu i sypialni wykończonych z przewagą koloru białego. Te apartament jest wprost idealny dla nowożeńców. Wnętrze nasycone jest unikalnymi designerskimi dodatkami w kolorach bieli, czerni i stali. Niepowtarzalny klimat stworzy szklany dach, dzięki któremu możemy nocą podziwiać gwiazdy. Apartament posiada łazienkę przy sypialni wyposażoną w wygodną wannę z hydromasażem i kabinę prysznicową, jak również drugie pomieszczenie z dodatkową toaletą.

Jak nad morzem

Delikatne ledowe podświetlenie łóżka, lampy podłogowe w postaci muszli i designerskie wodne dodatki tworzą wyjątkowy i niepowtarzalny klimat nadmorskiego apartamentu. Multimedialny element wystroju w postaci animacji rafy koralowej na suficie salonu pozwoli zrelaksować się i wyciszyć po męczącym weselu. W sypialni znajduje się wyjątkowe wiszące eliptyczne łóżko, dzięki któremu możemy zrelaksować się i odpocząć jak na najwygodniejszym hamaku na tropikalnej wyspie. Znajdziecie tu przestronną łazienkę wyposażoną w wannę z hydromasażem i prysznic oraz drugie pomieszczenie z dodatkową toaletą.

 

 

 

Zobacz również