img

Co kupić chłopcu z okazji Pierwszej Komunii?

Już niedługo będzie wiosna, a wraz z nią czas Pierwszych Komunii i z tej okazji każdy chciałby podarować chłopcu coś wyjątkowego. Niestety, dziś nie wystarczy już sam zegarek, jak za dawnych lat – w końcu co drugie dziecko odmierza czas za pomocą telefonu komórkowego, który jednocześnie jest jednym z częściej wybieranych prezentów komunijnych. Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego, co można kupić chłopcu z okazji Pierwszej Komunii, przeczytaj koniecznie!

Jak wybrać prezent?

Zacznijmy od tego, że wszyscy zaproszeni goście, a szczególnie rodzice chrzestni, chcieliby podarować dziecku z okazji Pierwszej Komunii coś trwałego. Przede wszystkim jednak na pamiątkę tego dnia można ofiarować chłopcu złoty lub srebrny Krzyżyk, Pismo Święte lub święty obrazek. Jednak zdecydowanie bardziej nowoczesną pamiątką będzie piękna ramka na zdjęcia, z wygrawerowanym napisem, upamiętniającym ten dzień. Poza tym ciekawym pomysłem jest także opłacenie profesjonalnego fotografa, który utrwali ważne dla całej rodziny chwile, zarówno w kościele, jak i podczas przyjęcia.

Ciekawym pomysłem, będą na pewno książki, gdyż każdy młody mężczyzna obowiązkowo powinien posiadać w swoim księgozbiorze „101 rzeczy, które musisz zrobić zanim dorośniesz” . Jednak jeżeli chłopiec nie wyrósł jeszcze z dinozaurów, podaruj mu niezwykle atrakcyjny album o prehistorycznych gadach. Natomiast jeśli widzisz, że obok ciebie rośnie drugi Steven Spielberg, pozwól mu rozwinąć skrzydła i podaruj mu z okazji Pierwszej Komunii kamerę dla dzieci. Za to muzykalny chłopiec na pewno będzie wdzięczny za nietypową gitarę na miarę XXI wieku . Może to być jego pierwszy krok do zostania gwiazdą rocka! Dodatkowo chłopcy ucieszą się z prezentów, dzięki którym będą mogli lepiej poznać świat, a jednym z nich jest ręczny mikroskop – doskonały upominek dla zainteresowanych wszystkim, czego nie jest w stanie dostrzec ludzkie oko. Na pewno zachwyci ich również generator tęczy oraz pokojowy wulkan.

Jednak dla fanów sportu, szczególnie zaś piłki nożnej, godne polecenia są piłkarzyki – każdy mały kibic chciałby mieć taki sprzęt u siebie w pokoju. Oprócz tego nieco mniej miejsca zajmie gra Total Action Football , którą po zabawie można złożyć do pudełka i postawić na półce. Dodatkowo by umilić dzieciom czas spędzany na świeżym powietrzu, zainwestujmy w porządny sprzęt sportowy. Musisz wiedzieć, że jednym z chętnie wybieranych produktów, są rolki, np. te z nadrukowanymi postaciami z kreskówek. Bardzo ważne jest to, aby były one regulowane, ponieważ rozmiar stopy dziecka powiększa się w mgnieniu oka. Oprócz tego nie zapominajmy również o kasku i ochraniaczach. Natomiast dla bardziej wymagających chłopców, których nie kręcą już rolki, wybierzmy coś zupełnie nowego – Poweriser, na którym będą mogli skakać pod samo niebo i jednocześnie zaimponować kolegom z podwórka.

Zobacz również