img

Apartament dla pary młodej - na co zwrócić uwagę?

Żeby przyjęcie weselne było udane, musi być dobrze zorganizowane. Ważne jest więc, aby wszystko odbyło się w odpowiednim miejscu. W czasie przygotowań do wesela jedną z najważniejszych decyzji przyszłej pary młodej jest wybór sali weselnej i hotelu. Spośród gąszczu propozycji apartamentów dla nowożeńców warto wybrać ten, który sprawi, że te chwile będą romantyczne i niezapomniane.

Obecnie bezpłatny apartament dla nowożeńców stał się już standardem, jednak nie znaczy to, że jego standard jest spełnieniem marzeń. Najlepiej więc dopytać się i zobaczyć pokój, w którym mamy zamiar spędzić naszą noc poślubną.

Przede wszystkim sprawdź!

Po udanej imprezie weselnej zarówno goście jak i para młoda udają się na zasłużony odpoczynek. Noc poślubna w polskiej rzeczywistości to nie filmowa romantyczna kolacja. Po wszystkim chodzi głównie o relaks w wygodnym łóżku. Niestety miejsca noclegowe to element wesela, który wciąż traktujemy po macoszemu a to bardzo duży błąd. Każdy z nas przywiązuje przecież dużą uwagę do wystroju wnętrz i jakości pokoi. Pamiętajmy o dokładanym sprawdzeniu umowy przed jej podpisaniem tak, żeby upewnić się, że apartament dla nowożeńców jest wliczony w cenę. Ostatnio bardzo modne są hotele o unikalnym charakterze i niebanalnym wystroju. Może warto postawić na apartament wyglądający jak statek kosmiczny lub kajuta statku pirackiego?

Standardowa oferta

Apartament dla nowożeńców powinien prezentować się wyjątkowo i romantycznie. Duże, wygodne łoże małżeńskie to podstawa. Ponadto apartament powinien być dość przestronny, ponieważ będziemy trzymać tu różnego rodzaju upominki, suknie, garnitur, ciuchy na przebranie itp. Równie ważna jest duża łazienka z wanną typu jacuzzi, co na pewno para młoda doceni porankiem. Hotele często oferują swoim klientom drobne upominki tak więc możecie spodziewać się butelki szampana. Dobrze jeśli na wyposażeniu pokoju znajdują się ręczniki, szlafroki oraz jednorazowe pantofle dla dwojga, ponieważ tego wyjątkowego dnia nikt nie chce myśleć o takich szczegółach. Za dodatkową opłatą niektóre hotele udostępniają takie atrakcje jak przejażdżka dorożką lub odpoczynek w SPA.

 

 

 

Zobacz również