img

Kącik dla dzieci na weselu - czy hotele to zapewniają?

Niektórzy nie potrafią wyobrazić sobie przyjęcia weselnego bez udziału najmłodszych. Dzieci to jeden z najjaśniejszych punktów każdego wesela. Ich śmiech oraz beztroskie zabawy i harce sprawiają, że niejednemu ponuremu weselnikowi rozjaśnia się twarz. Hotele wychodzą dziś naprzeciw potrzebom rodziców, którzy na przyjęciu pojawiają się razem ze swoimi pociechami. Już dawno temu minęły czasy, kiedy dzieci na weselach chodziły z kąta w kąt nudząc się okropnie albo przeszkadzając dorosłym w zabawie. Rodzice, aby wziąć udział w weselu, nie muszą już szukać opiekunki lub korzystać z pomocy dziadków. Obiekty weselne coraz częściej przygotowują dla dzieci mnóstwo atrakcji, a w razie potrzeby do dyspozycji rodziców pozostaje pokój, w którym ich pociechy mogą odpocząć lub zdrzemnąć się.

Dzieci na weselu

Wesele z dziećmi wcale nie musi okazać się karkołomnym pomysłem. Chociaż nie brakuje osób, które sądzą, że dzieci na weselu szybko się męczą i po jednej lub dwóch godzinach zabawy zaczynają marudzić i stają się nieznośne, to jednak wesele bez dzieci wydaje się dziwnie puste i pozbawione uroku. Wszak dzieci również są członkami rodziny, a trudno wyobrazić sobie bardziej rodzinną uroczystość, niż ślub i wesele. Zadaniem pary młodej jest, zatem zadbanie o to, aby rodziny z dziećmi także mogły uczestniczyć w imprezie. Czasami praktykowane jest zapraszanie bliskich bez pociech, jednak w tej sytuacji trzeba liczyć się z tym, że nie zostanie to dobrze odebrane.

Bogata oferta hoteli dotycząca dzieci na weselu

Udogodnienia dla dzieci uczestniczących w przyjęciach weselnych są już w małopolskich hotelach niemal standardem. Zawsze jednak warto upewnić się, że hotel ma je w swojej ofercie. Przyjacielem dzieci jest z pewnością wielicki Hotel Lenart. Dzieci, które znajdą się na weselu organizowanym w tym obiekcie mogą poczuć się niemal, jak w przedszkolu. Liczba urozmaiceń i promocji związanych z dziećmi jest tutaj ogromna. Po pierwsze dzieci do 6 lat są w ogóle zwolnione z opłaty za talerzyki. Za dzieci w wieku od 7 do 12 lat para musi zapłacić tylko połowę ceny. W trakcie wesela dzieci mogą bawić się w kąciku zabaw, a tutejsze mini kino wyświetla ich ulubione bajki. Menu jest również dostosowywane do dziecięcych gustów. Spośród szerokiej oferty można wybrać dania, które najmłodsi zjedzą z apetytem. Dzieci przez cały czas trwania wesela pozostają pod opieką animatora, który w ciekawy sposób organizuje im czas. Dzięki temu rodzice mogą swobodnie bawić się na weselu, nie martwiąc się o swoje pociechy.

Zobacz również