img

Najlepsze apartamenty dla nowożeńców

Hotel Lenart w Wieliczce koło Krakowa bardzo często wybierany jest, jako miejsce organizacji przyjęcia weselnego. Poza doskonałymi warunkami do zorganizowania zabawy weselnej, dysponuje bardzo komfortowymi i niezwykle ciekawymi apartamentami dla nowożeńców. Oferta Hotelu Lenart w tym zakresie jest niezwykle szeroka i warto jej się bliżej przyjrzeć szukając miejsc noclegowych.

Apartamenty w Hotelu Lenart

Apartamenty w Hotelu Lenart to niezwykle przestronne pokoje, z których każdy charakteryzuje się niebanalnym wystrojem i swoim własnym, niepowtarzalnym klimatem. Co ciekawe, każdy apartament został nazwany w taki sposób, aby zasugerować gościom swój charakter i sposób aranżacji wnętrza. Przewodnim motywem aranżacyjnym są tutaj kolory. Nowożeńcy mogą zdecydować się, zatem na pokoje urządzone w bieli, czerni, czerwieni, złocie, w kolorze niebieskim, zielonym i bordowym. Wszystko zależy od osobistych preferencji i gustu.

Wszystkie apartamenty łączy jedna cecha. Jest nią przestronność. To niezwykle ważna kwestia w przypadku pokoju dla nowożeńców. Pamiętajmy o tym, że miejsce to posłuży nie tylko do noclegu. Wielu Przyszłych Małżonków w apartamencie dla nowożeńców ubiera się przed ślubem, odświeża w trakcie zabawy, a po uroczystości składa w nim otrzymane prezenty i kwiaty. Dużo miejsca jest, więc niezwykle potrzebne.

Dzięki sporej przestrzeni Apartamenty w Hotelu Lenart są wygodne i funkcjonalne. Mogą służyć zarówno, jako miejsce noclegowe, przyjemny salon oraz komfortowa łazienka. Zorganizowano w nich nawet kącik do pracy. Spośród dodatkowych atutów należy wymienić: klimatyzację, duże telewizory LCD, zestaw do parzenia kawy, lodówkę oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

W kolorach tęczy, czyli krótki przegląd apartamentów w Hotelu Lenart

Najbardziej oczywistym wyborem dla Nowożeńców pozostaje Apartament Biały, w którym sypialnia oraz salon wykończone są białymi detalami. Unikalne dodatki w kolorze czarnym i stalowym sprawiają, że wnętrze jest niezwykle eleganckie. Zaskakuje jednak swoją prostotą. Przez szklany dach nowożeńcy mogą w nocy oglądać gwiazdy. Czy nie brzmi to romantycznie?

Czerwień to kolor miłości i namiętności. Nic dziwnego, że wiele par wybiera Apartament Czerwony, posiadający ogród zimowy. Główną cechą tego wnętrza jest przytulność połączona z funkcjonalnością. Wszystkie detale doskonale współgrają ze sobą, zachwycając gości.

Apartament Niebieski to jedno z najciekawszych wnętrz Hotelu Lenart. W tym apartamencie o podwyższonym standardzie dominuje barwa niebieska. O jego morski klimat zadbano wyposażając go w ledowe podświetlenie łóżka, lampy podłogowe o zaskakujący kształcie muszli, oraz specjalne morskie dodatki. Animacja rafy kolorowej na suficie salonu to prawdziwa wisienka na torcie. Ale uwagę nowożeńców przykuje z pewnością wiszące łóżko. Młoda Para może poczuć się na nim, jak na hamaku na rajskiej wyspie i zrelaksować po męczącym dniu, pełnym wrażeń.

 

 

 

Zobacz również