img

Najlepsze sale weselne w Wieliczce Przewodnik

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Taka uroczystość zasługuje na realizację w wyjątkowym, eleganckim i pięknym miejscu. Sprawdźcie nasze propozycje znajdujące się w urokliwej Wieliczce!

Młode pary chcą, żeby dzień ich ślubu był wyjątkowym wydarzeniem nie tylko dla nich, ale także dla gości weselnych. Wybór odpowiedniego miejsca jest jednym z głównych czynników, które wpływają na to, że ten dzień na zawsze zostanie w pamięci. Na rynku usług weselnych dostępnych w Wieliczce znajdziemy ciekawe miejsca, które są w stanie sprostać oczekiwaniom pary młodej. Jednym z bardziej oryginalnych jest Kopalnia Soli „Wieliczka”, która oferuje swoje podziemne komory do organizacji różnych imprez okolicznościowych. Największa z nich może pomieścić nawet 350 gości.
Jednak zanim podejmiecie decyzję, dokładnie przemyślcie wybór lokalu, w jakim będziecie organizować wesele. Pomoże wam w tym nasz poradnik.

Wesele w hotelu

Dla dużego przyjęcia weselnego, w którym udział będzie brało liczne grono przyjezdnych gości, najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie restauracji hotelowej. W Wieliczce takimi dysponuje Turówka Hotel & SPA, hotel Lenart czy kompleks hotelowy Clasic.
Para młoda wyprawiając wesele w takim miejscu zyskuje możliwość łatwego i komfortowego ulokowania swoich gości. Ponadto w ofercie hoteli, które organizują przyjęcia weselne zwykle znajduje się dodatkowo pokój dla nowożeńców. W tym miejscy para młoda będzie mogła spokojnie i wygodnie przebrać się czy odpocząć, a także przechować prezenty ślubne.

Uroczystość w domu weselnym

Wesele organizowane w dużym domu weselnym to idealne rozwiązanie dla uroczystości na więcej niż 120 osób. Takie miejsce gwarantuje pomieszczenie wszystkich zaproszonych gości oraz prywatny charakter imprezy dzięki zamkniętemu terenowi i parkingowi przeznaczonemu wyłącznie do dyspozycji weselników. Ponadto dom weselny zwykle zapewnia profesjonalne usługi w zakresie wystroju sali oraz możliwość wyboru dodatkowych atrakcji, np. czekoladowej fontanny czy drink baru.

Wesele w restauracji

W przypadku organizacji kameralnego wesela, w którym uczestniczyć będzie tylko grono najbliższych osób świetnie sprawdzi się restauracja, np. restauracja Savana czy karczma Pod Wielką Solą. Najważniejsze zalety tego rozwiązania to dogodna lokalizacja i wysokiej jakości kuchnia.

 

 

 

Zobacz również