img

Dlaczego organizację wesela warto powierzyć specjalistom?

Chyba każdy wie o tym, że ślub to wyjątkowy, jeden z najważniejszych dni w życiu dwojga młodych ludzi. Jest to dzień, planowany z dużym wyprzedzeniem i w każdym najdrobniejszym szczególe. Poza tym często jest ogromna presja i oczekiwania związane z organizacją wesela, sprawiają, że stres staje się dominującym uczuciem. Po prostu ciesz się tym szczególnym dniem! Dlatego nie pozwól, by stres odebrał Wam radość z Waszego święta i powierz organizację wesela specjalistom, ponieważ profesjonaliści zorganizują ślub z Waszych marzeń i zadbają o każdy detal! Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego, czy powierzyć organizację swojego wesela specjalistom. Przeczytaj koniecznie!

Obowiązki wedding plannera

Zacznijmy od tego, że wedding plannerzy wspierają przyszłych małżonków w wyborze sali weselnej, menu, wystroju wnętrza, doborze oświetlenia czy zespołu/DJ`a. Do tego podpowiedzą Wam zaufanego fotografa, kamerzystę, którzy uwiecznią najważniejsze momenty ceremonii i weselnej zabawy. Poza tym zapewnią limuzynę, bryczkę dla Pary Młodej, a także zorganizują sprawny transport dla gości. Jakby tego było mało to profesjonalni organizatorzy wesela pomogą także wybrać suknię ślubną, podkreślającą urodę oraz figurę Pani Młodej oraz garnitur perfekcyjnie dopasowany do sylwetki Pana Młodego. Dodatkowo przedstawią propozycję zaproszeń ślubnych oraz wizytówek dla gości. Przede wszystkim jednak zakres pomocy w organizacji wesela zwykle uzależniony jest od oczekiwań przyszłych małżonków. Musisz także wiedzieć, że profesjonalni wedding plannarzy pomogą Wam zorganizować wesele w niebanalnym i niedostępnym na co dzień miejscu. Na przykład co powiecie na chatę w Bieszczadach, namiot pośrodku pola, jacht czy prywatny pałacyk? Pamiętajcie, że w wielu przypadkach jedynym ograniczeniem w wyborze miejsca przyjęcia jest wyłącznie Wasza wyobraźnia.

Przede wszystkim jednak pamiętajcie, że to Wy, Wasze marzenia i oczekiwania są najważniejsze, a zwykle współpraca rozpoczyna się od rozmowy. Zazwyczaj dobry wedding planner dokładnie wsłuchuje się w potrzeby i plany przyszłych Państwa Młodych. Dlatego zadaje wiele pytań, pozwalających zdefiniować oczekiwania narzeczonych, a potem wspólnie z przyszłymi małżonkami ustalane są cele, plan i budżet imprezy. Następnie w oparciu o ustalenia zwykle prezentowanych jest kilkanaście propozycji konkretnych usług. Natomiast jeśli Państwo Młodzi zdecydują się na którąś z podanych, wedding planner negocjuje i prowadzi rozmowy z podwykonawcą, finalizuje w imieniu klientów podpisanie umowy.

Zobacz również