img

Prezenty ślubne w niekonwencjonalnym wydaniu

Małżeństwo to poważna, ale radosna decyzja, ponieważ czegoż więcej potrzeba nowożeńcom do szczęścia, gdy mają siebie? Tutaj można jedynie życzyć jeszcze więcej miłości lub podarować kopertę z pieniędzmi, ale to będzie zbyt typowe – niekonwencjonalny prezent ślubny to sposób na podtrzymanie emocji związanych z tym wielkim dniem i gwarancja niezapomnianych przeżyć. Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący prezentów ślubnych w niekonwencjonalnym wydaniu. Przeczytaj koniecznie!

Nietypowe pomysły na prezent ślubny

Zacznijmy od tego, że ciekawym pomysłem może być degustacja alkoholi. Co prawda wiadomo, że po ślubie młodzi są pijani szczęściem – dlatego żeby utrzymać dobry humor, można im podarować w prezencie degustację alkoholu, który najbardziej lubią. Do wyboru jest wino, piwo lub whisky – musicie dobrze znać preferencje, żeby nie popełnić faux pas. W przypadku jednak, gdy nie znacie upodobań nowożeńców, skorzystajcie z Księgi Marzeń Kulinaria i Degustacje, w której zawarte są różne degustacje, kursy kulinarne, a także romantyczne kolacje – obdarowani sami mogą wybrać najbardziej smakowitą atrakcję. Inną, ciekawą propozycją może być relaks w SPA w duecie. Bo, jak myślicie, o czym marzą nowożeńcy po całym ferworze przygotowań do ślubu i emocjach, jakie towarzyszą temu wspaniałemu wydarzeniu? Zdecydowanie chcą odpocząć, zrelaksować się i oczywiście powspominać, a chwile spędzone w SPA na pewno podołają temu wyzwaniu! Trzeba przyznać, że odprężające masaże i zabiegi skutecznie zredukują stres i pozwolą na „powrót do rzeczywistości”. Generalnie opcje są dwie – możecie podarować prezent relaksacyjny w wydaniu dziennym, czyli voucher na konkretny zabieg, lub w weekendowym wraz z noclegiem – wszystko zależy od tego, jaki fundusz jesteście w stanie przeznaczyć na prezent.

Ciekawym prezentem jest także zafundowanie młodej parze romantycznego weekendu, czyli tak zwanej podróży poślubnej. Trzeba przyznać, że coraz częściej nowożeńcy podróżują do egzotycznych krajów w poszukiwaniu niezapomnianych wrażeń – jednak niektórych na to po prostu nie stać. Tutaj właśnie tutaj możesz im pomóc, obdarowując ich prezentem w postaci vouchera na weekend dla dwojga, a w trakcie takiego weekendu nowożeńcy będą mogli przeżyć naprawdę fantastyczne chwile z różnymi atrakcjami w tle. Może to być lot paralotnią, skok spadochronowy, wyprawa off-road – sami zdecydujcie, co najbardziej by ich ucieszyło!

Dodatkowo, jeżeli dobrze znacie zainteresowania nowożeńców i wiecie, że każdy zastrzyk adrenaliny wywołuje na ich twarzach uśmiech, nie ma lepszego prezentu niż ekstremalne emocje! Zdecydowanie najbardziej popularne są atrakcje na wysokości, czyli skok ze spadochronem, lot szybowcem, lot paralotnią, a także niezapomniany lot balonem. Poza tym coraz większym zainteresowaniem cieszą się także paintball i przygoda na strzelnicy. Jednak pamiętajcie, wszystkie atrakcje mogą zrealizować w duecie – grunt, żeby mieli odwagę przeżyć te niezwykłe chwile!

Zobacz również