img

Catering kawowy. Dlaczego warto?

Czy kochasz kawę, ale nienawidzisz ustawiać się w kolejce lub czekać zbyt długo na swój ulubiony zastrzyk energii? Inne osoby mają podobne odczucia. Dlatego warto rozważyć catering kawowy w firmie albo podczas ważnych wydarzeń, aby jak najlepiej wykorzystać przerwy na kawę. Jeśli chodzi o kawę, potrzebujesz nie tylko wysokiej jakości, ale także odpowiedniej ilości i profesjonalnej obsługi.

Jak dobrze wykorzystać przerwy na kawę?

Przerwy na kawę to nieodłączny element każdej konferencji, rozmaitych eventów oraz dnia pracy. Jednak zbyt długie czekanie w kolejce na filiżankę ulubionego cappuccino czy latte może wywołać irytację. Zamiast tego, możesz zaoferować swoim gościom lub pracownikom czas spędzony na delektowaniu się pyszną, aromatyczną kawą. Mobilny bar kawowy można umieścić w przyjaznym, przestronnym otoczeniu, gdzie ludzie mogą chodzić, rozprostować ciało i swobodnie porozmawiać. Przerwy na kawę ładują akumulatory na dalszy ciąg imprezy lub pracy. Dodają energii i wpływają pozytywnie na nastrój gości lub pracowników.

Dlaczego warto wynająć mobilny bar kawowy?

Szybka obsługa jest kluczem do tego, aby wszystkie wydarzenia przebiegały tak płynnie, jak to tylko możliwe, zwłaszcza, jeśli trwają bardzo długo. Oto kilka wydarzeń, podczas których z pewnością można skorzystać z usług cateringu kawowego:

  • Konferencje - Przerwa na kawę zapewnia wszystkim gościom konferencji przebudzenie i poprawia koncentrację, a gdy w pobliżu jest dostęp do doskonałej kawy, uczestnicy wydarzenia nie są narażeni na zbyt długie błądzenie w poszukiwaniu automatów czy kawiarni lub zbyt długie czekanie w kolejce. W przypadku dużych imprez, gdy liczba uczestników przekracza sto osób warto zatrudnić dwóch baristów, aby upewnić się, że wszyscy na czas otrzymają filiżankę pysznej kawy.
  • Wydarzenia publiczne - Zawsze dobrze jest przyciągnąć tłumy dzięki mobilnemu wózkowi do kawy. Ponieważ uczestnicy i organizatorzy imprez zawsze przez długi czas są na nogach, sprawdzona obsługa cateringowa nie tylko sprawi, że impreza będzie bardziej udana, ale również przyciągnie uwagę gości. W przypadku imprez firmowych mobilny bar kawowy to doskonały sposób na promocję, ponieważ pomaga budować świadomość marki wśród klientów poprzez powiązanie wysokiej jakości kawy z logo i nazwą danej firmy.
  • Uroczyste kolacje - Podanie świeżo parzonego espresso w trakcie uroczystej kolacji automatycznie nadaje wydarzeniu wrażenia luksusu i wyjątkowości. Zamiast standardowego ekspresu do kawy i herbaty, można wynająć baristę, który nie tylko przygotuje doskonała kawę, ale również poda ją w odpowiedni sposób. W ten sposób wszelkie uroczyste kolacje będą zupełnie nowym doświadczeniem.
  • Wesela – Barista na weselu to jedna z najnowszych atrakcji proponowanym nowożeńcom, aby uświetnić najważniejszy dzień ich życia. Chodzi nie tylko o zapewnienie gościom weselnym doskonałej jakości kawy, ale również wszelkie dodatkowe atrakcja takie, jak pokazy Latte Art czy możliwość samodzielnego przygotowania swojego ulubionego napoju kawowego pod czujnym okiem profesjonalisty w tej dziedzinie.

Na co warto zwrócić uwagę, zanim zamówisz kawowy catering?

Wynajęcie firmy zapewniającej mobilne bary kawowe i profesjonalnych baristów na Twoja imprezę staje się dużo łatwiejsze, gdy sama firma jest wystarczająco elastyczna, aby spełnić Twoje wymagania. Aby uzyskać dokładną wycenę musisz uwzględnić następujące czynniki: czas trwania wydarzenia, listę obsługiwanych gości oraz lokalizację. Jeśli nie masz pewności, w jaki sposób uzyskać wycenę cateringu kawowego, zazwyczaj możesz sprawdzić dane kontaktowe firmy świadczącej tego typu usługi na jej stronie internetowej. Znajdziesz tu również informacje na temat rodzaju używanej kawy czy stosowanych urządzeń.

Zobacz również