img

Dlaczego warto organizować wesele w hotelu?

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w całym życiu człowieka, a także okazja do spotkania się z rodzinami. Dzisiejszy świat nas nie rozpieszcza i coraz rzadziej się zdarza, żeby wszystkie bliskie osoby mieszkały niedaleko od siebie. Czasem rodzina przebywająca w jednym kraju to już powód do radości. Dlatego podczas organizowania wesela trzeba pamiętać o znacznie większej ilości rzeczy, niż dawniej. Obecnie kwestia noclegu dla gości czy zapewnienia dojazdu do miejsca leży po stronie Pary Młodej.

Dlatego warto postawić na hotel

Dzięki wynajęciu pomieszczeń hotelowych na zorganizowanie swojej uroczystości zaoszczędzimy sporo czasu na logistyczne planowanie. Ograniczy się ono zaledwie do poinformowania i zapewnienia dojazdu z miejsca, w którym odbywa się uroczystość zaślubin do wybranego hotelu. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń w lokalizacji – pary często decydują się na hotele położone poza miastami, głównie ze względu na sielskie plenery i spokój. Nikt nie przepada za tłumami obcych ludzi, którzy co chwilę zaglądają przez szybę np. w restauracji.

Zalety wynajmowania pomieszczeń hotelowych

Zdecydowana większość hoteli oferuje profesjonalne usługi w zakresie obsługi przyjęć weselnych. Możemy liczyć na piękne sale weselne, które są w pełni umeblowane i wyposażone pod względem elektronicznym – nie trzeba się martwić, czy wszyscy goście się pomieszczą i czy nie będzie im za ciasno, bo obsługa danego hotelu na pewno doskonale wie, w jaki sposób rozłożyć stoliki i krzesła, by wszystko funkcjonowało w najlepszym porządku. Jeśli już jesteśmy przy obsłudze, trzeba wspomnieć, że w hotelach stoi ona na naprawdę wysokim poziomie. Do nas należy tylko upewnienie się, że kadra będzie wystarczająca dla zaproszonych gości. Poza tym w salach hotelowych jest przeznaczone miejsce dla zespołu weselnego czy tzw. zimną płytę albo barek. Często zdarza się, że znajdziemy nawet kawałek ściany imitującej studio fotograficzne, gdzie goście będą mogli robić zdjęcia z wesela do białego rana. Dodajmy także kwestię wyżywienia - w hotelach są profesjonalne kuchnie, które wyczarują na stołach prawidzwe uczty. Poza tym organizowanie wesela w hotelu rozwiązuje problem noclegu dla gości czy dla pary młodej.

Apartament dla Pary Młodej

Niewątpliwie potrzebny element na liście weselnych przygotowań. Miejsce, w którym nowożeńcy będą mogli w końcu odpocząć po całym szaleństwie związanym z uroczystością i imprezą do białego rana. Jeśli jesteś z małopolski, rozważ hotel Lenart jako miejsca na swoje wesele. Hotel Lenart położony jest w bajecznej lokalizacji, pomiędzy Wieliczką a Krakowem, a w swojej ofercie ma przepiękne apartamenty przygotowane specjalnie dla nowożeńców. Mogą oni także skorzystać ze strefy SPA, udać się na profesjonalnie wykonywane masaże czy zabiegi pielęgnacyjne. Jeśli organizujesz swoje wesele, nie oszczędzaj na miejscu dla ciebie i twojego męża, zasłużyliście na komfortowe warunki!

Wycieczki?

Dobra lokalizacja hotelu może stać się przyczyną do wycieczek krajoznawczych, oczywiście jak już odeśpicie wesele. Z hotelu Lenart można udać się w dwa kierunki - do Krakowa albo do Wieliczki.

 

Zobacz również