img

Relaks po konferencji

Konferencje biznesowe, pomimo tego, że trwają zwykle od dwóch do trzech dni, wymagają od uczestników ogromnego wysiłku intelektualnego. W końcu po kilka godzin dziennie uczą się nowych rzeczy i słuchają ciekawostek ze swojej branży. Aktywne uczestnictwo wiąże się także z robieniem notatek i dyskusjami. Dodatkowo dochodzi zwykły stres z dnia codziennego, myślenie o sprawach, które czekają nas po powrocie do domu – chyba każdy zna to uczucie. Dlatego jeśli organizujesz konferencję biznesową warto zadbać o dodatkowe atrakcje dla uczestników – aby mogli się zrelaksować i na chwilę zapomnieć o wszystkich problemach.

Miejsce konferencji

Z tego względu warto jest wynająć dobry hotel jako miejsce na konferencję. Oprócz tego, że zapewni nam profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, w swojej ofercie ma ciekawe dodatkowe atrakcje. Jeszcze lepszy efekt daje wynajęcie hotelu z dala od miasta!

Hotel Lenart

Na przykład w Małopolsce, w regionie Krakowa i Wieliczki funkcjonuje bardzo dobry hotel – hotel Lenart. Oprócz tego, że to świetnie przygotowane centrum konferencyjne, posiada strefę relaksu bardzo potrzebną dla wszystkich uczestników. Zacznijmy od strefy SPA. Co ciekawe, dla gości hotelowych przewidziane jest bezpłatne wejście do hotelowego SPA na godzinę – to, co muszą zrobić to rejestracja w recepcji. Pamiętaj o tym, jeśli będziesz rezerwował ten hotel dla gości konferencji! Co znajdziemy w ofercie SPA hotelu Lenart? W strefie Wellness dostępne jest jacuzzi, sucha sauna, łaźnia parowa, lodopad i wiadro bosmana – chyba nie ma nic lepszego, niż wygrzanie się po całym dniu spędzonym na szkoleniu lub konferencji. Poza tym w SPA wykonuje się szereg zabiegów takich jak nawilżające zabiegi na dłonie, twarz czy stopy, różnego rodzaju masaże (relaksujące, aromaterapeutyczne czy klasyczne), peelingi ciała i maseczki. Taki rodzaj usług na pewno przypadnie do gustu wszystkim paniom.
Warto dodać, że hotel Lenart położony jest bardzo blisko słynnej kopalni soli w Wieliczce, do której wycieczka również będzie miała aspekt zdrowotny. Być może komuś z uczestników konferencji uda się zostać o jeden dzień dłużej na miejscu i skorzystać też z takiej oferty.

Basen i siłownia

Oprócz hotelowego SPA, w większości hoteli dla gości są dostępne baseny i siłownie. Zwykle są otwarte przez całą dobę, więc skorzystać z nich mogą zarówno poranne ptaszki, jak i nocne marki. Dowiedz się, czy w wynajmowanym przez ciebie hotelu organizowane są zajęcia grupowe, tj. fitness albo joga. Nie chodzi oczywiście o wyczerpujący trening, ale o zwykłe poruszanie się i rozluźnienie mięśni.

Bankiet

Zwieńczeniem konferencji branżowej może być bankiet, gdzie przy dobrej muzyce i jedzeniu można spędzić przyjemnie czas. Taki bankiet ma charakter nieoficjalny, co może pozytywnie wpłynąć na relacje między pracownikami, szczególnie jeśli pracują na różnych szczeblach. Nie ma chyba nic bardziej fascynującego dla uczestników gości niż podziwianie szanowanego profesora, który wiwija w tańcu czy surowej na co dzień szefowej, która z uśmiechem na ustach opowiada o swoich dzieciach. Konfenrencje branżowe powinny pozostawiać po sobie pozytywne wspomnienia.

 

Zobacz również