img

Sala weselna w hotelu. Czy to dobry pomysł?

Każda para marzy o idealnym weselu. Można uruchomić wodze fantazji i zorganizować przyjęcie na plaży, w ogrodzi lub w lesie. Pamiętajmy jednak o względach praktycznych takich jak łazienka, sala do zabawy, kuchnia czy wreszcie pokoje noclegowe. Dlatego dobrze na wesele wybierać hotele, które położone w atrakcyjnej okolicy spełnią wszystkie wymagania młodej pary.

Ślub i wesele to ogromne przedsięwzięcia organizacyjne, które wymaga od młodej pary wielu przygotowań i wyrzeczeń. Nie każdy z nas posiada tyle czasu i energii, żeby poświęcić się szczegółowemu planowaniu i logistycznej realizacji wydarzeń. Warto zatem wybrać miejsce, które w znacznej mierze odciąży parę młodą z natłoku przygotowań.

Wszystko w jednym

Fakt, że usługi hotelowe są kompleksowe jest bez wątpienia najmocniejszym plusem organizacji wesela w tym miejscu. Hotel bowiem udostępnia nam salę, w której odbędzie się przyjęcie wraz ze stołami, krzesłami, obrusami, serwetkami, pokrowcami na krzesła oraz elegancką zastawą. Poza tym hotel oferuje pokoje noclegowe po obniżonej cenie gościom, którzy przyjeżdżają z daleka. Do dodatkowych usług należą również wynajęcie samochodu dla młodej pary, transfer na dworzec bądź lotnisko lub awaryjne skorzystanie z pralni.

Pokoje noclegowe

Wyjątkową zaletą zorganizowania wesela w hotelu jest możliwość zarezerwowania znajdujących się w nim pokoi, co znacznie ułatwia wiele spraw, jak organizacja transportu nad ranem. Co najważniejsze, młoda para nie musi martwić się, że goście z daleka będą mieć problem z zakwaterowaniem na czas przyjęcia. Hotele oferują również apartamenty dla nowożeńców, dzięki czemu mają oni zapewniony komfort i wygodę podczas swojego wieczoru. Warto również podkreślić, że wiele hoteli przygotowuje specjalne niespodzianki dla młodej pary.

Profesjonalna obsługa

Hotele o wysokim standardzie oferują młodej parze indywidualne doradztwo oraz nadzór nad weselem, co pozwala rozkoszować się im beztrosko swoją wyjątkową nocą. Taka profesjonalna obsługa dba o catering, rekomenduje fotografa oraz zespół. Zdarza się, że hotel zamawia dekoratora wnętrz, który zaprojektuje specjalny wystrój po konsultacji z młodymi. Warto podkreślić, że hotele takie dysponują również wysoko wykfalifikowanym zespołem kelnerskim, który zapewni gościom szybką i sprawną obsługę.

 

 

 

Zobacz również