img

Ślub na jachcie nie tylko dla milionera

Jeśli jesteście już po zaręczynach i marzycie o nietypowym ślubie, który zapamiętacie do końca życia to zapewne oczami wyobraźni widzicie się w wyjątkowym miejscu, niczym z romantycznego filmu. I tutaj mam dla Was dwie dobre wiadomości! Otóż tegoroczna nowelizacja prawa znacznie upraszcza procedurę zawierania małżeństw. Poza tym drugie nadal nie wiecie, na co się ostatecznie zdecydować, z pomocą może przyjść propozycja Premium Yachting, dzięki której dowiecie się jak zaskoczyć rodzinę i wszystkich znajomych. Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego jak zrealizować oraz przygotować ślub swoich marzeń. Przeczytaj go koniecznie!

Nietypowy ślub 

Zacznijmy od tego, że młodzi ludzie coraz częściej chcą powiedzieć sakramentalne „tak” w bajecznym miejscu i nic dziwnego! Przecież każdy pragnie w tak ważnym dla siebie dniu poczuć się, jak prawdziwa gwiazda. W związku z tym wraz z Premium Yachting możesz zorganizować swój ślub na jachcie lub żaglowcu, w zjawiskowej morskiej scenerii. Trzeba przyznać, że to doskonały pomysł nie tylko dla ludzi kochających morze, naturę, żeglarstwo, ale również osób pragnących oderwać się od tradycji i sztampowych ceremonii. Niestety, ale przez lata pomysłowość i inwencja polskich par była ograniczana przez polskie prawo, ponieważ do tej pory tylko w wyjątkowych okolicznościach można było zawrzeć małżeństwo poza siedzibą Urzędu Stanu Cywilnego na przykład w szpitalu czy areszcie. Musisz jednak wiedzieć, że od początku 2015 roku weszły w życie przepisy, które znacznie ułatwiają proces udzielenia ślubu cywilnego przez urzędnika państwowego w terenie. Otóż według nowych regulacji pary będą mogły wybrać niemal każde miejsce, gwarantujące zachowanie powagi ceremonii oraz bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Dlatego wyobraźcie sobie zatem bezchmurne, błękitne niebo, ciepły wiatr lekko kołyszący jachtem oraz szum fal wyrażający więcej niż tysiąc słów i Was samych patrzących sobie głęboko w oczy. Czyż nie brzmi to jak bajka? No cóż, dzięki propozycji firmy Premium Yachting zajmującej się organizacją kameralnych rejsów po Zatoce Gdańskiej i Morzu Śródziemnym, taki scenariusz Waszego ślubu może okazać się jak najbardziej realny. Następnie, gdy złożycie przysięgę doskonałym pomysłem poprzedzającym podróż poślubną będzie krótki rejs, a także niezapomniana sesja fotograficzna na morzu. Natomiast goście, których zdecydujecie się zabrać ze sobą na pokład będą mogli poznać podstawy żeglarstwa pod okiem doświadczonego sternika, rozkoszując się przy tym szampanem. Generalnie rzecz ujmując celem Premium Yachting jest dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów, dlatego z pewnością każda para będzie usatysfakcjonowana ostatecznym efektem.

Zobacz również