img

Najlepsze pomysły na wyjazdy integracyjne

Obecnie spotkania integracyjne to już nie nudne party, na których prawie nikt nic nie mówi i nie wie, jak się zachować. Skończyły się już również czasy spotkań, na których pracownicy układali wieże z puszek, czy śpiewali na karaoke. Teraz pracownicy oczekują nieco większej dawki atrakcji. A dyrektorzy pragną im ją zapewnić. Wszak jest to szansa na integrację, a ona z kolei umożliwi pracownikom lepszą współpracę w przyszłości - po powrocie do codziennych obowiązków w pracy.

Specjalne firmy dbają o jak najlepsze atrakcje, aby pracownicy i ich szefowie byli zadowoleni. Nasza firma stale poszerza bazę propozycji na wyjazdy integracyjne, idąc z duchem czasu i dopasowując się do stale rosnących oczekiwań. Obecnie pracownicy oczekują mocnych wrażeń. Spodziewają się wielu atrakcji i właśnie na nie liczą. Niezwykle popularne są na przykład:

- wspinaczk

i - jazda na quadach

- eksploracja jaskiń

- nurkowanie

- strzelnice

- walki gladiatorów

- zorbing

- paintball

- off-road

Wszystkie te atrakcje z pewnością spodobają się każdemu i zbliżą wszystkich pracowników! Wspinaczki są niezwykle popularne wśród ludzi w każdym wieku. Nasza firma zapewnia odpowiedni sprzęt - w tym kaski, liny, uprzęże i karabinki. Zapewniamy również wszystkie niezbędne szkolenia. Niezwykle interesujące są też inne wymienione propozycje. Jazda na quadach i off-road umożliwiają przeżycie niezwykłych przygód na szybkich maszynach. Quady to czterokołowe pojazdy, które są w stanie dotrzeć do każdego miejsca i nie ma przeszkody, która mogłaby je powstrzymać. Po uprzednim przeszkoleniu, nasi klienci sami mają pokonać wyznaczone wcześniej trasy. Jest to bardzo emocjonujące! Podobnych emocji dostarcza tak zwany off-road. Najpierw nasi klienci zapoznają się z maszynami - to samochody terenowe z napędem 4x4, zmodyfikowanym zawieszeniem oraz silnikiem. Po części teoretycznej, następuje część praktyczna, w której mogą pokazać swoje umiejętności, jeżdżąc po specjalnie wytyczonych trasach. Czasem są one naprawdę ciężkie - strome podjazdy, błotniste drogi... Można wzbogacić zabawę przy pomocy GPS-a. Oczywiście, nie jest ona tak naprawdę niebezpieczna - a nad bezpieczeństwem wszystkich naszych klientów czuwają instruktorzy. W każdym pojeździe jest pilot, który będzie udzielał wskazówek oraz niezbędnej pomocy. Równie interesujące jest udanie się na strzelnicę, do jaskini, czy też wspólne nurkowanie.

Na szczególną uwagę zasługuje także zorbing, czyli atrakcja umożliwiająca stoczenie się ze wzniesienia, wewnątrz dużej, wypełnionej powietrzem kuli. Każdy uczestnik wchodzi do jej środka i jest całkowicie bezpieczny - wrażenia są zaś niezapomniane. Pewnie część czytających zainteresowała się również walką gladiatorów. Być może w ich wyobraźni pojawił się widok dawnych, krwawych walk, toczonych przez mężczyzn na arenie. Nie chodzi tu jednak o żadne krwawe sporty, a o zdrową rywalizację. Każdy uczestnik dostaje piankowy kask oraz wielkie, piankowe pałki. Uczestniczy okładają się nimi nawzajem - jest to świetna zabawa i podnosi adrenalinę. Jednocześnie jest ona zupełnie bezpieczna. Dostarcza wielu powodów do śmiechu - a przecież śmiech najlepiej zbliża ludzi! Uczestnicy stają na palach, a pod nimi umieszczony zostaje pneumatyczny materac. Jeśli spadną - to właśnie na niego.

 

Zobacz również