img

Komunia w ogrodzie - przyjęcie na świeżym powietrzu

 

Trzeba przyznać, że jeżeli możecie zorganizować przyjęcie komunijne na świeżym powietrzu, warto poważnie rozważyć tę opcję. Przede wszystkim decydując się na takie rozwiązanie powinniście się jednak przygotować na różne możliwości oraz ewentualne zmiany planów i dzięki temu komunia w ogrodzie będzie mile wspominana przez Was i Waszych gości. Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego, jak zorganizować udane przyjęcie Komunijne na świeżym powietrzu. Przeczytaj koniecznie!

Zacznijmy od tego, że każda impreza na świeżym powietrzu jest dużo bardziej atrakcyjna, niż przyjęcie organizowane w czterech ścianach. Przede wszystkim atmosfera jest wówczas przyjemniejsza, a goście czują się o wiele bardziej swobodnie. Musisz wiedzieć, że dotyczy to również dzieci, którym na zewnątrz można zorganizować sporo atrakcji. Dodatkowo organizując przyjęcie w ogrodzie macie spore pole do popisu oraz możliwość stworzenia wyjątkowego klimatu, który zostanie zapamiętany przez uczestników. Należy jednak wspomnieć o tym, że istnieje tutaj jednak jeden, podstawowy warunek, który niezależnie od naszych starań nie zawsze jest spełniony – dobra pogoda.

Nie da się ukryć, że w zasadzie pogoda to podstawowa rzecz, która może Wam przeszkodzić w organizacji komunii w ogrodzie. Chyba wszyscy dobrze wiemy, że aura w naszym kraju nie zawsze nas rozpieszcza i nawet w pięknym maju potrafi nam pomieszać szyki. W związku z tym warto być przygotowanym na różne ewentualności. Dlatego też przygotowując miejsce przyjęcia na świeżym powietrzu zadbajmy, by znalazło się ono w cieniu, było odpowiednio osłonięte przed wiatrem oraz miało zadaszenie. Ponadto ciekawą propozycją są w namioty ogrodowe, które bardzo fajnie sprawdzają się w tego typu przypadkach. Natomiast jeżeli mamcie taką możliwość, postarajcie się również zapewnić odpowiednią przestrzeń w domu, aby w ostateczności można było przenieść przyjęcie do środka. Pamiętaj, że dobrze jest zadbać o takie rzeczy wcześniej i być przygotowanym na „niespodzianki”.

Musisz wiedzieć, że jeżeli aura jest sprzyjająca, to nie ma nic lepszego niż komunia w ogrodzie, w którym możecie stworzyć wyjątkową atmosferę dostosowaną do okoliczności. Natomiast jako dekoracje doskonale sprawdzą się w tym przypadku rozety oraz specjalne lampiony, które świetnie się prezentują na świeżym powietrzu. Dodatkowym świetnym uzupełnieniem oraz naturalną ozdobą będą również kwiaty oraz delikatne dodatki, najlepiej w pastelowych kolorach.

 

Zobacz również